Home

De Rutte deal lijkt mooier dan die in werkelijkheid is.
Dat creatieve gegoochel met cijfers geeft een veel te rooskleurig beeld.
Het is in feite een veel te simplistische uitwerking  die je zeker voor een hoogleraar niet echt doordacht kan noemen.
Maar dat zal wel door de opgelegde tijdsdruk komen vanwege dat NOS verzoek om die deal door te rekenen.
Het sluit wel goed aan bij de algehele teneur van het huidige (wan)beleid.
Het rekenonderwijs moet gewoon kapot, want stel je voor dat iedereen zo rekende als hieronder aangegeven.
Dat is niet wat ze willen.
 
Lees wat het per Nederlands huishouden nu echt gaat kosten.
En als u daar mee kan leven, dan laten we het zo.

Blijft overeind dat van het terugbetalen van die subsidies geen staart terecht komt en van die hervormingen al helemaal niet.
Dat is net alsof je een verslaafde geld gaat geven, maar dat die dan wel moet beloven daar geen drank of drugs van te kopen.

Na vier dagen en nachten (90 uur) onderhandelen, is er een Europees coronaherstelfonds van 750 miljard. Dat herstelfonds gaat Nederland 330 miljoen euro per jaar kosten, berekende de Tilburgse hoogleraar Banking & Finance Harald Benink op verzoek van de NOS.

Maar wat gaat het ons nu echt kosten?
Ten eerste over de aanhoudende idioterie, die bedragen steeds maar om te slaan naar het aantal inwoners.
Die baby en die scholier betalen niks.
Het zijn de huishoudens met hun inkomen die er voor op mogen draaien.
En dat zijn er geen 17,4 miljoen, maar 8,7 miljoen.

Dat kost per huishouden 1.138 euro
En daar komen dan ook nog de subsidies bij, waarvan ze staan te beweren dat die terug komen.
Geloof het maar nooit niet.



Het komt dan ook totaal op 3.621 euro per huishouden.
121 euro per jaar. (30 jaar lang)



De EU legt ons met die 30 jaar in feite een gedwongen hypotheek op, waar nog geen baksteen tegenover staat.
Met als gevolg dat die onderpanden nu al onder water staan en dat ook zullen bljven.
Een soort nieuw Atlantis.


Reageer...

De Koninklijke Bibliotheek Den Haag, heeft de website van DenHaagTeKijk aangemerkt als één van de belangrijkste websites van Nederland.
Dat is dan ook de reden dat, vanwege toekomstige dode linken, zoveel mogelijk "binnenboord" wordt gehouden.
Waarbij dan een beroep wordt gedaan op de uitzonderingsclausule van het auteursrecht.
Tevens gaat het om informatievoorziening in het algemeen belang, vanwege het aanvullen van ontbrekende, niet bekend zijnde, dossierkennis voor belanghebbenden.