HomeVenneparkers willen Brijder, voorheen Parnassia, aanklagen wegens heling.
posted Thu, 6-12-07
Als het aan de de bewoners aan het Van der Vennepark ligt,
dan worden de verantwoordelijke beheerders van de
drugsgebruikersruimte aan het Van der
Vennepark vervolgd
wegens heling. Maar Brijder kan morgen wel weer anders heten, dus dat
wordt een aangifte tegen Brijder of diens eventuele
rechtsopvolger. Want hoe je het wendt of keert, die gebruikersruimten
ontlenen hun bestaan enkel en alleen aan de opbrengst van
de criminele activiteiten van hun "klanten".
En als jij zou stelen voor geld om snoepjes te kunnen kopen en je ouders komen daar achter, dan krijg je straf. Maar Jetta doet dat anders. Als een junk heeft gestolen om aan geld te komen om die drugs te kunnen kopen, dan krijgt hij geen straf. Jetta heeft aan het Zieken in de Stationsbuurt en aan het Vennepark in de Schilderswijk een hele mooie kamer laten bouwen en daar mag die junk dan die drugs gebruiken waar hij voor heeft moeten stelen. En straf krijgt hij niet, wel een kopje koffie en een koekje er bij. Zo'n kamer waar een junk zonder straf die drugs mag gebruiken, noemen ze een drugsgebruikersruimte.
Zie
het hele verhaal van Jetta, de triomfatrice
2.
Ooggetuigen left...
Sun, 9-12-07 1:19 pm
Drugsleveranties voor het junkenhol? Heel vlakbij is er een broeinest van vrijwel zeker de "onopgemerkte handel" In het eerste jaar na de opening kwamen de koeriers met hun auto's, busje, fietsen en scooters. Binnen luttele seconden vonden de deals plaats. De moderne junk heeft een mobiel. Volgens de kinderen waren op 5 december Sint en Piet in het junkenhol gekomen. Dat begrepen ze niet. Hoe kon het, vroegen ze. De camera's zijn er voor spek en bonen. De camera's zijn er om de bewoners angst aan te jagen, dat ze gegrepen worden...! De camera's geven de junken vrije toegang tot hun daden. Dat is politiek. Zand strooien in de ogen van de domme bewoners. De bewoners hebben de zaken haarfijn door, terwijl de politiek slaapt. Zelfs de oudere bewoners lopen hoofdschuddend langs het hol. Het onbegrip is er altijd. Gedwongen berusting? Binnenshuis niet. De kinderen die nog buiten spelen en de b.v. onder invloed van alcohol vies en vuil pratende lopende junken voor hun voordeur treffen, zijn verplicht geworden om daarmee te leven, want dat schotelt de giftige pvda ze toe, desnoods alle 7 dagen per week. Het speelplein is pijnlijk leger aan het worden. Junken steken over op het plein, doen een dealtje achter de bomen. Junken mogen ook een plek, maar waarom moet de beste plek van de kinderen onder de zon gejat worden? Hebben junken zoveel meer rechten dan opgroeiende kinderen?? De VVD doet alsof ze dood is in deze kwestie, de PvdA dwaalt in haar arrogantie, ondanks dat ze hiermee in haar maag zit. Praten heeft niet geholpen. Dit heet met recht KLOTEPOLITIEK BEDRIJVEN.
|
En verder wil Jozias van Aartsen dat drugsverslaafden die overlast veroorzaken op straat, van straat worden gehaald om verplicht af te kicken. http://www.vvd.nl/index.aspx?FilterId=974&ChapterId=1147&ContentId=4 638]