HomeVoetbalwedstrijd verslaafden Vennepark afgelast.
posted Sat, 10-05-08
Toen bekend werd dat Parnassia, tegenwoordig Brijder genaamd, éénzijdig dacht te kunnen regelen een voetbalwedstrijd te kunnen houden met de verslaafden en de kinderen op het speelplein, brak er een storm van protest los. Dachten ze nu heus dat de ouders het toe zouden staan dat hun kinderen. die al sinds de opening van dat drugshol door die verslaafden op het plein worden geterroriseerd, met die verslaafden zouden gaan voetballen?
“Ondertussen
waren er al raambiljetten, en huis aan huis
oproepfolders gedrukt om de buurtbewoners in kennis te
stellen van die voetbalwedstrijd.
Even ging er nog het gerucht dat ze, om het gezichtsverlies te beperken, de politie tegen de jeugd zouden laten voetballen, maar dat bleek niet waar te zijn. Het is in ieder geval niet doorgegaan, maar wel waren op zaterdagmorgen de pamfletten aan de drugsholzijde van de bomen verwijderd. Ja logisch, die arme junken zouden daar natuurlijk een trauma van kunnen oplopen, dan zou er nog meer geld vanuit de AWBZ naar die "patiënten" moeten en dan is het die Venneparkers hun schuld dat uw ouders straks in het verzorgingingstehuis 2 pyjamadagen krijgen wegens gebrek aan geld.
1.
Wim Hohage. left...
Sat, 10-05-08 2:40 pm
2.
Fred Gouda left...
Sat, 10-05-08 3:34 pm
3.
Jordi left...
Sat, 10-05-08 3:52 pm
4.
dhtk
left...
Sat, 10-05-08 4:16 pm
5.
Jordi left...
Sat, 10-05-08 4:32 pm
6.
Anal
Poet left...
Sat, 10-05-08 4:54 pm
Dat heet 'Creative Destruction', mijn beste dhtk. Dat is gewoon keiharde, rinkelende economie. En daarbij snijdt het mes aan 2 kantjes Je maatschappelijk taakje wentel je af op kut-burgerstjes - en dan nog het liefst de zwaksten - en van je toko maak je plots een beursgenoteerd bedrijf. Qua alles van waarde is weerbaar. Deze wisseltruc heet: 'verborgen waarde' cashen. Isse aangepraat hedgefondsbabbels. En als je er - achter de schermen (dat wel!) - nog een paar (hidden) 'netwerkpartnertjes' omheen hangt, dan snijdt Hét Mes aan nog veuls méúéúéúéúr kanten. Met nog veuls méúéúéúr beurswaardetje. En dan krik je de beurswaarde van je kut-toko in no time door het plafond van het Paradijs heen. Zoals met de jaren '90 Bubble. Moet je natuurlijk wel zorgen dat de 'hidden debts' wél hidden blijven. Want als ze - net als met de kredietcrisis/hypotheekcrisis - als een Vallend Zwaard naar beneden komen, dan ben je als eindverantwoordlijke natuurlijk zwaard Dé Lul. Hebben 'we' eigenlijk een Authoriteit Eindverantwoordelijkjes? En zo ja: gaat die dan Hét Zwaard aanscherpjes doen?
7.
Mondige burger left...
Sat, 10-05-08 6:25 pm :: https://www.denhaagtekijk.nl/mondigeburger/index.htm
8.
L & B left...
Sun, 11-05-08 12:57 am
9.
Spoorzoeker left...
Tue, 13-05-08 8:43 am
|